Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Nasze długoletnie doświadczenie –zdobyte najpierw w najlepszych firmach na Dolnym Śląsku, a od 2007r. w swoim samodzielnym przedsiębiorstwie- owocuje coraz większym gronem zadowolonych Klientów.

Od początku naszej działalności w branży posadzkarskiej na pierwszym miejscu stawiamy na jakość naszych usług, dlatego głównym źródłem zleceń są dla nas polecenia naszych zadowolonych klientów. Dzięki uczciwemu podejściu do klienta i terminowemu wywiązywaniu się z zadań, zyskaliśmy również uznanie wielu dużych firm budowlanych i developerów z którymi dzisiaj współpracujemy.

Zakres naszych działań obejmuje:

- posadzki maszynowe z mixokreta  Firma zatrudnia  trzy brygady wykwalifikowanych pracowników, każda z nich wykonuje miesięcznie od 2 do 3 tysięcy metrów. Stosujemy najnowsze technologie produkcji posadzek. Pracujemy na sprzęcie wiodących firm, takich jak PUTZMEISTER, BRINKMANN i KREBER. Do produkcji posadzek stosujemy tylko sprawdzone i nowoczesne materiały. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych robót i terminowe wykonanie zlecenia.

"RUFIO" GRZEGORZ SEWERYN
59-160 RADWANICE
BUCZYNA 48A
NIP: 693 124 26 07 REGON: 020458172

"RUFIO" GRZEGORZ SEWERYN
59-160 RADWANICE
BUCZYNA 48A
Masz pytania? Zadzwoń!

663 - 257 - 856

Strony internetowe: JELLINEK studio