Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Posadzki

W naszej ofercie znajdują sie
 

 

POSADZKI

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z niezwykłą dokładnością i starannością, dlatego zrobione przez nas posadzki odznaczają się wyjątkową precyzją i solidnością. Stosowane przez nas technologie pozwalają nam na wykonanie każdego podłoża, a dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży posadzkarskiej, swoje zadania wykonujemy niezwykle szybko i solidnie.

Proponujemy Państwu wysokogatunkowe posadzki cementowe o najwyższej jakości, które można stosować we wszystkich rodzajach budownictwa: mieszkaniach, domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. Ich dodatkowym atutem jest ich równe podłoże, a do tego cechuje je wyjątkowa trwałość i wytrzymałość, dzięki czemu nadają się pod każdy rodzaj pokrycia tj. kamienie, deski, panele, parkiety czy też płytki podłogowe.Przy wyborze odpowiedniego podłoża służymy naszym Klientom profesjonalną poradą i doświadczeniem. Dzięki czemu zastosowane rozwiązania nie będą przypadkowe. Wykonywane przez nas posadzki cementowe to gwarancja zadowolenia i jakości na długie lata. Od dobrze wykonanej posadzki  zależeć będzie potem wygląd zastosowanych podłóg. Dlatego warto postawić na specjalistów w tej branży.POSADZKI MASZYNOWE

Posadzki maszynowe - odznaczają się wysoką jakością i funkcjonalnością. Do posadzek maszynowych do zacierania używamy zacierek mechanicznych, dzięki czemu otrzymujemy wyjątkowo równe podłoża, które nadają się pod każdą powierzchnię. Odpowiednio wykonana posadzka to podstawa, by pokrycie było trwałe i wyglądało estetycznie.

Nasze doświadczenie i stosowana technologia pozwala otrzymać gładką posadzkę z idealnie zachowanym poziomem. Można je stosować we wszystkich rodzajach budownictwa zarówno w dużych obiektach przemysłowych, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Wykonane przez nas podłoże jest wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem naszych klientów, których grono wciąż rośnie.

Posadzki maszynowe to obecnie najpopularniejszy rodzaj stosowanych posadzek. Przede wszystkim dlatego, że charakteryzuje je niewysoka cena idącą w parze z bardzo dobrą jakością. Odznaczają się trwałością i w jej przypadku istnieje też możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego. Posadzki maszynowe, dają powierzchnię równą i idealnie gładką. Możliwe jest transportowanie jej na dużych odległościach w pionie i poziomie. Na ten rodzaj podłoża nie trzeba już stosować żadnych materiałów utwardzających, klei, mas wyrównujących, czy drogich wylewek samopoziomujących. Taka posadzka zapewnia też eliminację zbędnej wilgotności. Wykonywane przez nas posadzki maszynowe to gwarancja wypoziomowania, wytrzymałości i trwałości danej wylewki.

Na posadzkach maszynowych nie trzeba już stosować specjalnych mas wyrównujących pod podłogi. Takie rozwiązanie pozwoli Państwu zaoszczędzić na niepotrzebnych wydatkach.Posadzki maszynowe wykonujemy kompleksowo i według najwyższych standardów jakości. Do ich produkcji używamy specjalistycznego sprzętu prestiżowych marek oraz wysokiej jakości materiałów. Wykorzystanie zacieraczek mechanicznych w posadzkach gwarantuje ich niską ścieralność oraz odporność na uszkodzenia. Dlatego jest to za równo trwałe, jak i niskie kosztowo rozwiązanie.


Wykonywane przez nas posadzki z mixokreta to wysokogatunkowe podłoża o wysokiej jakości i wyjątkowej trwałości. Wykonujemy je ze szczególną starannością dlatego są gładkie, niepylące, równe i z idealnie zachowanym poziomem.
Tak wykonana posadzka sprawdza się pod każdym rodzajem podłoża np. płytką, deską czy panelem. Można ją stosować zarówno w małych, jak i w dużych pomieszczeniach, gdyż nadaje się do każdego rodzaju budownictwa.

Posadzki z mixokreta, czyli wyspecjalizowanej i wysokowydajnej maszyny podającej beton, są bardzo dobrej jakości i mają stosunkowo małą cenę. Beton wylany mixokretem jest w miarę plastyczny i nadaje się do dowolnego formowania przez wykonawcę. Plusem jest to, że nie rozpływa się on w niekontrolowany sposób jak w przypadku tradycyjnego wylewania betonu. Ponad to odznacza się niską czasochłonnością, to znaczy że na powierzchnię niedużego domu jednorodzinnego starczy jeden dzień na wykonanie wylewki.

Posadzki te są idealnie wypoziomowane i mają wysoką jakość, którą jest trudniej osiągnąć klasycznymi metodami. Taka posadzka z mixokreta to wybór dobrego wykończenia i oszczędności, za równo czasu jak i pieniędzy. W naszej firmie używamy tylko wysokiej jakości agregatów do betonu mixokret, dzięki czemu jesteśmy w stanie otrzymać idealny poziom posadzek.

Ich trwałość uzyskujemy dzięki zastosowanym dobrym materiałom w odpowiednio wyważonych proporcjach.Nasze posadzki z mixokreta nadają się pod dowolne wykończenia podłóg. Są odporne na pylenia i mechaniczne uszkodzenia. Odpowiednio dobrany skład zaprawy cementowej sprawia, że posadzki z mixokreta są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie takiego rozwiązania eliminuje potrzebę używania zapraw samopoziomujących, dzięki czemu jest to propozycja bardzo wydajna i ekonomiczna.

 Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy.

 

"RUFIO" GRZEGORZ SEWERYN
59-160 RADWANICE
BUCZYNA 48A
Masz pytania? Zadzwoń!

663 - 257 - 856

Strony internetowe: JELLINEK studio